رد کردن لینک ها

موهای چرب

امروزه افراد بسیاری از چربی اضافی پوست سر خود اظهار نارضایتی می نمایند. چرا که چربی اضافی پوست سر علاوه بر ایجاد خارش در پوست سر و حس ناخوشایند در افراد، ظاهر موهای فرد را تحت تاثیر قرارداده و امکان حالت دهی آنها را کاهش می دهد. به منظور رفع این مشکل متخصصان فاربن شامپو با عصاره چای سبز را مخصوص این گروه از افراد فرموله و تولید نموده اند.

چای سبز گیاه آسیایی است که از قدیم در چین، ژاپن و کره برای کنترل چربی پوست و نیز کاهش وزن استفاده می­شود. چای سبز موجب کنترل چربی کف سر شده و از ایجاد چربی بر روی پوست جلوگیری می کند. همچنین عصاره چای سبز در آقایان، از تبدیل تستسترون (هورمون جنسی مردان) به دی هیدروتستسترون (DHT) در طی زمان جلوگیری کرده و در نتیجه مانع از تسریع ریزش مو خواهد شد.

از سوی دیگر در تولید این شامپو از سالیسیلیک اسید استفاده شده است. این ماده به سرعت چربیهای اضافی پوست سر را در خود حل کرده و از بافت پوست خارج می­کند. سالسیلیک اسید دارای خاصیت ضد خارش بوده و از ایجاد خارش در پوست سر که در پوستهای چرب بسیار رایج می باشد، جلوگیری می کند. این ماده با کنترل تولید سبوم (چربی پوست سر)، باعث می­شود تا تعداد دفعات مورد نیاز برای شستشوی موها کاهش یابد.

شامپو حاوی عصاره چای سبز

شامپو حاوی عصاره چای سبز

بازگشت به بالای صفحه